Logo do druku

Przychodnia lekarska ELMED

Wyszukiwanie
polska izba handlu zagranicznego pca

jakość potwierdzona
certyfikatem
ISO 9001:2008

photo

Pielęgniarki

 
Bil Urszula
Ukończyła Liceum Medyczne w Piszu. Posiada kurs specjalistyczny w zakresie wykonania i interpretacji zapisu elektrokardiograficznego. Z Przychodnią Lekarską ELMED związana od 2000 roku.
 
Holz Teresa
Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Gdańsku. Posiada kurs specjalistyczny w zakresie wykonania i interpretacji zapisu elektrokardiograficznego. W Przychodni Lekarskiej ELMED pracuje od 2004 roku.
    
Lasota Grażyna
Absolwentka Liceum Medycznego w Piszu. Ukończyła kurs specjalistyczny w zakresie podstaw opieki paliatywnej. W Przychodni Lekarskiej ELMED pracuje od 2001 roku.
 
Nowak Anna
Absolwentka Wydziału Nauki o Zdrowiu Akademii Medycznej w Warszawie – licencjat pielęgniarstwa. Ukończyła kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego. Z Przychodnią Lekarską ELMED związana od 2007 roku.
 
Sielska Ewa
Absolwentka Liceum Medycznego w Zespole Szkół Medycznych w Olsztynie. Z Przychodnią Lekarską ELMED związana od 2005 roku.
 
Szczepanek Danuta
Ukończyła Liceum Medyczne w Olsztynie. Posiada kurs specjalistyczny w zakresie szczepień ochronnych oraz kurs specjalistyczny w zakresie wykonania i interpretacji zapisu elektrokardiograficznego. Z Przychodnią Lekarską ELMED związana od 1999 roku.
 
Szlus Wanda
Ukończyła Liceum Medyczne w Piszu. W Przychodni Lekarskiej ELMED pracuje od 2005 roku.
 
 
Trochim Halina
Absolwentka Liceum Medycznego w Olsztynie. W Przychodni Lekarskiej ELMED pracuje od 2005 roku.
 
 
Winiecka Maria
Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Szczytnie. Z Przychodnią Lekarską ELMED związana od 2005 roku.