Logo do druku

Przychodnia lekarska ELMED

replica rolex swiss breitling fake watches billige Rolex Replik wedding dress online shop jovani prom dress

Wyszukiwanie
polska izba handlu zagranicznego pca

jakość potwierdzona
certyfikatem
ISO 9001:2008

photo

Pielęgniarki

 
Bil Urszula
Ukończyła Liceum Medyczne w Piszu. Posiada kurs specjalistyczny w zakresie wykonania i interpretacji zapisu elektrokardiograficznego. Z Przychodnią Lekarską ELMED związana od 2000 roku.
 
Holz Teresa
Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Gdańsku. Posiada kurs specjalistyczny w zakresie wykonania i interpretacji zapisu elektrokardiograficznego. W Przychodni Lekarskiej ELMED pracuje od 2004 roku.
    
Lasota Grażyna
Absolwentka Liceum Medycznego w Piszu. Ukończyła kurs specjalistyczny w zakresie podstaw opieki paliatywnej. W Przychodni Lekarskiej ELMED pracuje od 2001 roku.
 
Nowak Anna
Absolwentka Wydziału Nauki o Zdrowiu Akademii Medycznej w Warszawie – licencjat pielęgniarstwa. Ukończyła kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego. Z Przychodnią Lekarską ELMED związana od 2007 roku.
 
Sielska Ewa
Absolwentka Liceum Medycznego w Zespole Szkół Medycznych w Olsztynie. Z Przychodnią Lekarską ELMED związana od 2005 roku.
 
Szczepanek Danuta
Ukończyła Liceum Medyczne w Olsztynie. Posiada kurs specjalistyczny w zakresie szczepień ochronnych oraz kurs specjalistyczny w zakresie wykonania i interpretacji zapisu elektrokardiograficznego. Z Przychodnią Lekarską ELMED związana od 1999 roku.
 
Szlus Wanda
Ukończyła Liceum Medyczne w Piszu. W Przychodni Lekarskiej ELMED pracuje od 2005 roku.
 
 
Trochim Halina
Absolwentka Liceum Medycznego w Olsztynie. W Przychodni Lekarskiej ELMED pracuje od 2005 roku.
 
 
Winiecka Maria
Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Szczytnie. Z Przychodnią Lekarską ELMED związana od 2005 roku.